Hakkımızda

Upsoft bankacılık, telekomünikasyon ve teknoloji sektörleri için özelleştirilmiş çözümler tasarlayan ve geliştiren bir yazılım firmasıdır. 15 yıllık sektör tecrübesinde yola çıkarak Upsoft, hazırlanan hazır ürün portföyü ile şirketlerin hizmetlerini kolaylaştırmayı ve değer sağlamayı amaçlar. Upsoft ayrıca müşterilerinin ihtiyaçlarına özel ürünler geliştirerek onlara hizmet sağlar. Upsoft, Türkiye ve Doğu Avrupa'da geliştirilen birçok farklı ürün ve proje ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Ürünlerimiz

Ürünlerimiz

Esneklik sağlayan, zaman kazandıran ve son kullanıcının kart işlemlerinde oluşabilecek insan hatalarının önüne geçecek ürünler geliştirme hedefindeyiz.Akıllı Kart Okuyucu Ürünlerimiz

Uygulamanızı flash haline getirin, takın ve tüm platformlar için oynatın.Güvenlik Anahtarı Ürünlerimiz

Herkes için güvenlik

Servislerimiz

15 yıllık EMV ve yazılım geliştirme tecrübesi ve bilgi birikimiyle, özelleştirilmiş servisler sağlama hedefindeyiz.

icon2
Yazılım Geliştirme

Müşterilerimize projelerinde başarılı olmaları için yazılım geliştirme uzmanlığımızla destek oluyoruz. Yazılım geliştirme yaşam döngüsü kurallarına bağlı kalarak müşterilerimizin kendi yazılımlarını geliştirmelerinde destek sağlamaktayız.

icon1
EMV Danışmanlığı

Bankalara Mastercard / Visa / Troy / Diners projelerinde danışmanlık sağlamaktayız.

icon3
Test

Müşterilerimize derin bilgi birikimimizle yazılım ve/veya EMV testlerinde hizmet veriyoruz. Test senaryo ve yöntemlerini tanımlayarak testleri tamamlamakta ve müşterilerimize yapılan testlerin tüm raporlamalarını sunmaktayız.

Referanslar

Image of papara Image of Kesit Danışmanlık Metamorfoz Softtech Aktifbank İş Bankası